Росія хоче скарати замовника Bloodhound Gang

Галина Танай
5 серпня 2013р. 8:07

Представники провладної російсько їпартії "Єдина Росія" шукають того, хто запросив виступати в країні рок-гурт Bloodhound Gang. На їх думку, організатори гастролей мають понести відповідальність за дії американських музикантів, що осквернили російський прапор. Про це заявив віце-спікер Держдуми Сергій Невєров.

"Чиє замовлення відпрацьовувала ця група? Тих, хто їм заплатив гроші, і вони зробили те, що зробили? Як свого часу Мадонна... Це усе ланки одного ланцюга", - заявив Невєров.

2 серпня під час одеського концерту басист американського панк-гурту Bloodhound Gang Джаред Хасселхофф підтерся російським прапором. "Не розповідайте про це Путіну", — сказав він розщіпаючи блискавку на штанах, після чого засунув прапор в штани, витягнув із зворотного боку і кинув у публіку, що прийшла на концерт. Федеральна міграційна служба Росії тут же скоротила учасникам Bloodhound Gang термін перебування у країні. А на київському концерті наругу вчинили й над українським прапором: у відео можна побачити, як музикант мочиться на сцену, і в певний момент прицілюється на прапор України. Українські політики, на відміну від російських,  з цього приводу поки не висловлювалися.

Теги: Київ , Bloodhound Gang , Росія , наруга надпрапором