Тимошенко дали побалакати з колегами віч-на-віч

Максим Опанасенко
5 серпня 2013р. 14:37

Нардепам від "Батьківщини" Арсенію Яценюку, Сергію Пашинському і Арсену Авакову дозволили зустрітися з ув'язненою екс-прем'єром Юлією Тимошенко - в день другої річниці її ув'язнення. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Це вже четверта спроба нардепів побачити свого лідера. "Народний депутат Арсен Аваков встиг повідомити колегам  телефоном, що їх допустили на охоронювану частину дев’ятого поверху лікарні, де розташована палата екс-прем'єра. Біля лікарні  «Укрзалізниці»  також перебувають  сотні прихильників, депутатів та соратників лідера опозиції, які приїхали до Харкова  з усіх куточків України, аби підтримати Юлію Тимошенко" - йдеться в повідомленні "Батьківщини".

30 квітня Європейський суд із прав людини визнав необґрунтованим і незаконним досудове утримання Тимошенко під вартою. Юлію Тимошенко засудили на 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році. Зараз вона перебуває у харківській лікарні Укрзалізниці. Її звільнення стало ледь не основною умовою зближення України і Європейського союзу, адже своє занепокоєння справою проти Тимошенко вже висловив цілий ряд лідерів європейських країн і міжнародних організацій.

Теги: Київ