Молдова визнала солодощі Roshen безпечними

Максим Опанасенко
5 серпня 2013р. 16:22

Молдова визнала солодощі Roshen безпечними

Міністр сільського господарства Молдови Василь Бумаков заявив, що кондитерські вироби української компанії Roshen, що були імпортовані до Молдови, безпечні для вживання. Міністра цитує молдавський портал ru.publika.md.

"Эти конфеты протестированы, хотя в этом не было особой необходимости. Потребители могут быть спокойны. В тех партиях, которые были поставлены в Молдову, не выявлено ничего опасного или несоответствующего качеству", - заявив Бумаков.

Наприкінці липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Відтак, свій кордон для українських солодощів Росія закрила. Це також зробила і Білорусь. Казахстан поки що перевіряє продукцію. А от таджицькі фахівці з Агенства із стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції нічого поганого в солодощах від Roshen не знайшли, а тому від українських цукерок  не відмовляються. Україна жодних сумнівів у якості Roshen не має. Мінекономіки створило робочу групу і сьогодні збирається приступити до переговорів з Росією.

Теги: Київ