Помер легендарний правозахисник Гройсман

Максим Опанасенко
6 серпня 2013р. 7:38

Помер легендарний правозахисник Гройсман

Вночі помер відомий правозахисник Дмитро Гройсман. Про це на своєму Facebook пише голова Незалежної медіапрофспілки і товариш Гройсмана Юрій Луканов.

"Діма помер. Кажуть, у нього неопрабельна серцева хвороба. Але скільки б він ще прожив, якби не кримінальна справа проти нього? Ці сучі сини, які гвалтують Конституцію в усіх можливих збочених позах його звинуватили в тому, що він плюндрує основний закон. І тягали його на допити й у суди" - пише Луканов. Згодом інформація підтвердилася через численних друзів Гройсмана в соціальній мережі. Дмитрові було 38 років.

У 2010-му Дмитрові Гройсману висунуто звинувачення за статтею Кримінального кодексу «Наруга над державними символами України» - за фото, на котрому поруч з Дмитром лежить Конституція, а на ній - статуетка чоловіка з ерогованим фалосом. До цього Гройсман повідомив, що до нього завітали правоохоронці з постановою про обшук. Цей візит був наслідком розміщення посилання на відеоролик про російських політиків та громадських діячів Віктора Шендеровича, Едуарда Лімонова та Олександра Поткіна. Тоді правоохоронці вилучили комп'ютер і документи правозахисної групи. Крім того, Гройсман звинувачувався в розповсюдженні порнографії за розміщене в ЖЖ зображення фалоса поруч із зображенням екс-президента Віктора Ющенка. Правозахисника регулярно викликали на допити.Теги: Київ