Білорусь не проти Roshen, але кордони закриті

Максим Опанасенко
6 серпня 2013р. 9:16

Білорусь не збирається забороняти продукцію української компанії Roshen на своєму ринку. Про це "РІА Новости" заявив замміністра охорони здоров'я Білорусі Ігор Гаєвський.

За його словами, перевірка продукції ще триває, але за попередніми результатами - причин для заборони немає. Тим не менше, транзит українських солодощів через територію Білорусі був заборонений ще тиждень тому - аби солодощі не потрапляли до Росії, котра першою заявила про їхню невідповідність нормам.

У понеділок міністр сільського господарства Молдови Василь Бумаков заявив, що кондитерські вироби української компанії Roshen, що були імпортовані до Молдови, безпечні для вживання і вони залишаться на ринку. Наприкінці липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Відтак, свій кордон для українських солодощів Росія закрила. Казахстан поки що перевіряє продукцію. А от таджицькі фахівці з Агенства із стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції нічого поганого в солодощах від Roshen не знайшли, а тому від українських цукерок  не відмовляються. Україна жодних сумнівів у якості Roshen не має. Мінекономіки створило робочу групу і готова приступити до переговорів з Росією.

 

Теги: Київ