Роспотребнадзор забракував 90% продукції Roshen

Максим Опанасенко
6 серпня 2013р. 11:45

Роспотребнадзор забракував 90% продукції Roshen

90% зразків кондитерських виробів компанії Roshen, котрі перевірялися російськими експертами, не відповідають нормативним вимогам. Про це повідомляє прес-служба Роспотребнадзора.

"Основной причиной не соответствия кондитерских изделия является не выполнение законодательства в области защиты прав потребителей (требования к маркировке пищевой продукции - несоответствие информации о пищевой ценности продукции, указанной на этикетке)" - йдеться в повідомленні. Російські чиновники додають - контролюватимуть українські солодощі і надалі: "В первую очередь обращает на себя внимание не выполнение украинской стороной договоренностей по гармонизации национальных систем контроля за качеством и безопасностью пищевых продуктов, достигнутых в 2012 году при возникновении идентичных проблем по другим сегментам пищевой продукции".

Також, за повідомленням, російська сторона зараз розглядає можливість зустрітися з українськими колегами - поговорити про кондитерку.

У понеділок міністр сільського господарства Молдови Василь Бумаков заявив, що кондитерські вироби української компанії Roshen, що були імпортовані до Молдови, безпечні для вживання і вони залишаться на ринку. Наприкінці липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Відтак, свій кордон для українських солодощів Росія закрила. Казахстан поки що перевіряє продукцію. А от таджицькі фахівці з Агенства із стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції нічого поганого в солодощах від Roshen не знайшли, а тому від українських цукерок  не відмовляються. Україна жодних сумнівів у якості Roshen не має. Мінекономіки створило робочу групу і готова приступити до переговорів з Росією.

Фото - Дзеркало Тижня

Теги: Київ