Головою медіа-профспілки зацікавилась міліція

Галина Танай
6 серпня 2013р. 11:55

Працівник міліції у цивільному обходив та обдзвонював сусідів голови Незалежної медіа-профспілки Юрія Луканова, цікавлячись його приватним життям. При цьому у відповідь на офіційний запит Луканова у Дарницькому райвідділі повідомили: ніякого збору конфіденційної інформації не було. Про це на сайті медіа-профспілки повідомив Юрій Луканов. 

Сусіди розповіли голові медіа-профспілки, що ним цікавився чоловік у цивільному, який показував міліцейське посвідчення. Прізвище його вони не запам’ятали. Поінформувати Луканова вони вирішили після того як той же працівник міліції ще й зателефонував їм - і знову ставив питання про сусіда. Чоловік направив у міліцію запит. Керівник Дарницького райвідділу Олександр Деркач у відповідь запевнив: ніякого збору й поширення конфіденційної інформації не було. Втім, Луканова ця відповідь не заспокоїла - адже опитування сусідів і справді було, а з ним самим міліція не зв'язувалась. Таке зацікавлення Луканов пов'язує з тим, що медіа-профспілка спільно зі спілкою журналістів вимагала відставки міністра внутрішніх справ і закликала колег під Міністерство внутрішніх справ на знак протесту проти побиття журналістів 18 травня


Під час мітингів 18 травня журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі.Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також з'явилося відеозвернення Вадима Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Колеги Сніцарчук і Соделя з різних видань і телеканалів провели вже декілька акцій на підтримку журналістів, в тому числі - і кількаденне ночування під будівлею Міністерсва внутрішніх справ. Проте депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що документальних доказів того, що Вадим Тітушко побив двох журналістів у Києві на мітингу "Вставай, Україно!" немає. Попри це, у Раді було створено Тимчасову слідчу комісію, котра мала розслідувати цю справу. Проте офіційних результатів її роботи не було висвітлено в парламенті. Окрім цього, правоохоронці передали справу до Шевченківського райсуду, котрий продовжує розгляд справи. А 25 липня прокуратура закрила справу по бездіяльності міліціонерів під час побиття журналістів.

 

Фото: http://nmpu.org.ua

Теги: Київ , медіа-профспілка , Луканов , міліція , побиття журналістів