США засудило "прапорників" з Bloodhоund Gang

Галина Танай
6 серпня 2013р. 14:10

Посольство США в Україні засудило дії учасника рок-гурту Bloodhоund Gang, що під час концерту помочився на український прапор. Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу послів.

"Умисне осквернення національних символів є зухвалим і обурливим. Водночас ми твердо віримо у свободу вираження, що є універсальним правом, забезпеченим Конституцією США і спільною декларацією прав людини. Рок-група Bloodhоund Gang вирішила скористатися цим правом огидним способом, ображаючи Сполучені Штати , а також український і російський народи під час концертів у Києві та Одесі", - вважають в США. При цьому в посольстві запевняють: до організації концертів Bloodhоund Gang в Україні жодного стосунку не мають. 

Вже кілька днів в мережі гуляє відео на котрому лідер гурту Джаред Хасселхофф мочиться прямо на український прапор. Пізніше з'явилося відео - вже з концерту у Одесі, на котрому вокаліст підтирається російським прапором. Російський міністр культури пізніше у своєму мікроблозі у Twitter назвав учасників гурту "ідіотами" і наголосив, що вони не виступатимуть у Росії. Українська міліція поки розцінює вчинок музиканта як "Хуліганство". Українці взялися збирати підписи під петицією про заборону в'їзду гурту на територію нашої держави. Підписи збирають тут. А от українські хакери  помстилися панкам по-своєму -  "поклали" їхній офіційний сайт. Він не працює і досі.


Теги: Київ , наруга над прапором , Bloodhоund Gang