У Мельника знайшлись фанати у "Вконтакте"

Галина Танай
6 серпня 2013р. 16:29

У соцмережі "Вконтакте" з'явилась спільнота, що збирає підписи на підтримку ректора-хабарника Петра Мельника. Зараз там аж 134 підписника. 

На сторінці "Наш ректор - Петр Мельник" закликають підписати петицію "на підтримку ректора Петра Володимировича Мельника, який став жертвою осіб, які мають на меті будь-яким шляхом та способом захопити владу в університеті та робить всі можливі провокації, які дискредитують Петра Мельника". Наміри у підписантів серйозні. "Нас більше 12 тисяч і ми будемо голодувати поки наші вимоги не виконають!" - пафосно запевняють фанати Мельника.

Петра Мельника затримали у суботу, 27 липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Протягом 72-ох годин Печерський суд кілька разів намагався висунути звинувачення Мельнику та обрати запобіжний засіб. Проте, через постійні скарги на стан здоров'я це довго не вдавалося. Врешті, Мельника таки доставили до суду, але він знову поскаржився на серце і його відпустили до лікарні. Відео з того засідання суду дивіться тут. Слідчий Олег Зайцев переконує, що Мельник, який перебуває у лікарні міста Буча, вдає хворого лише у присутності лікарів. Також прокурор заявив, що напередодні Мельник чинив опір трьом працівникам міліції і "стан його здоров’я з того часу не змінився". Суддя Пилаєва згідна з позицією обвинувачів. Вранці Мельника доставили на засідання суду. Він вже продемонстрував заяву про звільнення з посади ректора, заявив про проведену операцію і навіть продемонстрував її результати, знявши штани прямо в залі суду. А вже нині, після виписки з Бучацької лікарні, Мельника побачили в Ірпіні поза межами території домашнього арешту - він ласував кавуном в компанії сина, невістки та ще кількох родичів.

Теги: Київ , Мельник , ректор-хабарник