Незаконний ЕКО-маркет Троєщина зводить з синцями

Дмитро Чалий
6 серпня 2013р. 19:12

 Незаконний ЕКО-маркет Троєщина зводить з синцями

Супермаркети стають ще ближчими до людей – в буквальному сенсі цього слова. 6 серпня мешканці будинку на Маяковського, 4 побачили прямо під своїми вікнами будмайданчик, де хутко і без офіційного дозволу почали зводити новий ЕКО-маркет.


 

 За словами місцевої мешканки Наталії Музири, будівництво почалося приблизно о дев'ятій ранку. За півгодини зрубали близько 150 дерев, пригнали техніку - і почали городити паркан. Навколо нього зібрались кілька десятків людей: міліція і молодики міцної статури в чорних футболках з написом «Охорона». До речі, останні не посоромилися підняти руку на жінку: коли Наталія Іванівна намагалася зняти все це дійство на телефон, «охоронці» їй завадили. В результаті – синці на руці.


 
 


 
 

Як розповів Свідомо присутній тут свободівець Анатолій Кравець, у Деснянському районі є вже п'ять подібних забудов. Забудовники нібито посилаються на нелегітимне рішення КМДА про відчуження прибудинкових територій. За словами активістів, дія дозвільних документів закінчиться 17 серпня, тому забудовники й намагаються якнайшвидше поставити фундамент. Місцеві мешканці вже направляли судові позови, але призначати засідання тут не поспішають.


 
 В середу, 7 серпня, о 19:00 місцеві мешканці планують провести акцію протесту проти дій забудовників. На мітинг запросили кількох депутатів, серед яких свободівці Анатолій Іллєнко та Володимир Яворівський.   

 

 

Теги: