З Кишені на Оболоні винесли прострочки на 1300 грн

Валєнтіна Данілова
7 серпня 2013р. 14:26

Ранковий рейд киян по супермаркетах виявився успішним: з Кишені на Оболоні вивезли  два візочки простроченої продукції більше ніж на 1300 гривень. Про це повідомила одна з активісток, котра була з групи людей, яка займається моніторингом прострочених товарів. 

За словами активістів, налякана журналістами охорона не хотіла пускати їх до магазину. Але «рейдерам» таки вдалося  потрапити всередину, де до рук потрапила зіпсована молочка та м'ясо. Працівники магазину цей факт заперечують. Але відвертітись не вийшло:  активісти викликали міліцію, яка зафіксувала порушення і тепер проводитиме розслідування, результати мають повідомити за тиждень.

Це вже не перший рейд по недобросовісних київських супермаркетах. Один із найцікавіших був у червні: тоді на полицях одного з київських супермаркетів неподалік КПІ знайшли прострочених продуктів на 1200 гривень - і змусили керівництво магазину на цю суму влаштувати солодкий стіл для малечі з інтернату. Новий рейд обіцяють за тиждень і приєднатися зможуть усі охочі.

 

Теги: