Гройсман продовжує захищати права з того світу

Дмитро Чалий
7 серпня 2013р. 14:50

Гройсман продовжує захищати права з того світу

Адвокат Гройсмана зачитав останні слова покійного правозахисника на суді в Вінниці. Суд над покійним Дмитром Гройсманом відбувся в середу, 7 серпня.

У своєму зверненні Дмитро написав, що суд має або виправдати його, або дати найбільший термін увязнення: у будь-якому випадку Гройсман обіцяв продовжити правозахисну діяльність – на волі чи в тюрмі. Легендарний правозахисник також вкотре звернувся до фактів порушення прав людини у судовому процесі над ним.

Прокуратура хоче закрити справу у звязку зі смертю підозрюваного, але прибічники Дмитра, батьки й адвокат мають намір довести процес до кінця – повне виправдання Гройсмана. На суді було більше 30 чоловік-прибічників Дмитра: чимало людей мали плакати з написом: «Менты и прокуроры убили моего друга».

 
 

Нагадаємо, що 5 серпня Дмитра Гройсмана не стало через хворобу серця. У 2010-му йому було висунуто звинувачення за статтею Кримінального кодексу «Наруга над державними символами України» - за фото, на котрому поруч з Дмитром лежить Конституція, а на ній - статуетка чоловіка з ерогованим фалосом.