Фінінспекція звинувачує Червоненка в кидалові

Максим Опанасенко
7 серпня 2013р. 15:13

Держфінінспекція звернулася до прокуратури через зникнення 6,5 мільйонів гривень, що були виділені компанії "Червоненко рейсінг" на рекламу. Про це повідомляють "Наші гроші".

"Гроші було виділено Державним підприємством «Центр комунікацій «Україна-Всесвіт» Національного агентства з питань Євро-2012 як плата за розміщення відеоматеріалів під час трансляції Формули-1 в прямому ефірі Першого Національного телеканалу. Держфінінспекція з’ясувала, що ці послуги були «фактично не надані». Відтак зарахування 6,5 млн грн. до складу витрат ДП «Україна-Всесвіт» названо незаконним списанням коштів" - йдеться в повідомленні.

Ще раніше, у 2011-му, між держпідприємством і "Червоненко рейсінг" була укладена угода. Фірма мала організувати "широку інформаційну кампанію під час проведення II етапу кубку Європи «IRC Prime Yalta Rally 2011". Загальна вартість угоди - 8,62 мільйонів гривень.

Компанію "Червоненко Рейсінг" заснували Євген Червоненко та його брат Ігор. За даними "Наших грошей", через два місяці після отримання контракту від "України-Всесвіт" у 2011 році фірму було перереєстровано на офшор "Ерноллі Корпорейшн" (Беліз) і компанію "Сі.І.Девелопмент лтд" (Лондон).

 

Теги: Київ