Екс-губернатор Київщини відсудив столичний офіс

Валєнтіна Данілова
7 серпня 2013р. 15:29

Суд визнав за Благодійним фондом «Рутенія» право на приватизацію столичного офісу. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України від 29 липня, повідомляють Наші гроші.

Благодійний фонд орендував приміщення на Пушкінській, 34 Б з 1999 року. Але у 2007 році мерія включила їх до об’єктів, які підлягають приватизації. Навесні 2011 року фонд звернувся до Управління комунальної власності Київради з питанням щодо підготовки об’єкту для його викупу. У відповідь Управління повідомило - попередня програма приватизації комунального майна  визнана недійсною і тому треба чекати затвердження нової програми. Тоді фонд звернувся до суду, звинувачуючи Управління в бездіяльності, на що отримав відмову нібито через заборгованість фондом по сплаті орендної плати. Але апеляційний суд скасував це рішення, не знайшовши підстав у відмові, що передбачає укладення договору купівлі-продажу .

Засновниками Благодійного фонду «Рутенія» є екс-губернатор Київщини і народні депутати кількох скликань Євген Жовтяк та Володимир Якимчук.