У вчительки з Печерська були люди в касках (відео)

Маша Землянська
7 серпня 2013р. 15:50

Невідомі, що вранці в чергове завітали до вчительки з Печерська, аби поклеїти шпалери - були у касках та помаранчевих жилетах. Навіщо їм при цьому лом і молотки - пояснити не змогли. Про це повідомляє активіст Андрій Дзиндзя, який і виклав відео приходу гостей в мережу.

Молодики в будівельних касках таки прорвались усередину. Це нібито ті самі "невідомі", що вже не вперше атакують її будинок у Землянському провулку.

Ніна Москаленко - 48-річна вчителька, власниця скромного будинку серед елітних маєтків Печерська. Разом із нею проживає син та старенька мама. Ніні Іванівні та її матері належали до рішення Печерського райсуду від 14 грудня 2/3 частини житлового будинку, решта будинку 16 років нікого не цікавила: тріскалася, руйнувалася і залишалася бездоглядною. Але у квітні минулого року з’явилися нові власники, які почали виживати жінку. Рейдери погрожували їй тюрмою, а згодом проти жінки було порушено дві кримінальні справи – за напад на одного з рейдерів, а також за вбивство вітчима, який помер два роки тому. За вбивство справу закрили, коли рішення про виселення було ухвалено. Суддя справи Сергій Вовк, зокрема, причетний до політичних справ. Він судив екс-міністра Юрія Луценка. Рішення судді Вовка по справі Луценка Європейський суд з прав людини визнав незаконним та політично вмотивованим. 

Теги: Київ