Суд не проти забудови "Старту" сином Азарова

Максим Опанасенко
7 серпня 2013р. 17:50

Вищий адміністративний суд відмовив київській прокуратурі у позові, в якому та вимагала визнати передачу спорткопмлексу "Старт" (відомий як стадіон, де в роки Другої Світової проходив "Матч смерті". Попри спростування істориків, ця історія широко відома серед киян) ТОВ "Голден Хаус" незаконною. Про це повідомляють "Коментарі".

За повідомленням, стадіон Київрада передала ще у 2010-му - для "комплексної реконструкції спортивного комплексу стадіону "Старт", будівництва, експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу та багатофункціонального житлово-офісного комплексу з приміщеннями торгово-розважального призначення". "А незабаром на сайті компанії "Група Розвиток" з'явився проект забудови території ділянки" - йдеться в повідомленні. 

Видання заявляє - кінцевим власником "Групи "Розвиток" є син прем'єра Олексій Азаров. Прокуратура оскаржила це рішення Київради. Окружний адмінсуд підтвердив - спорткомплекс передали незаконно. Такої ж думки і Апеляційний суд. "Але у липні 2013 року стало відомо, що постановою Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) від 28.03.2013 задоволено касаційну скаргу ТОВ "Голден Хаус", рішення нижчих інстанцій скасовані і право власності компанії на ділянку підтверджено" - йдеться в повідомленні.

Ось проект забудови:

 

 

 

 

Теги: Київ