Під Києвом знайшли могильник для тварин

Маша Землянська
8 серпня 2013р. 8:13

В лісі під Києвом невідомі влаштували справжній могильник для тварин. Селяни, які звернулись до ТСН, кажуть, що нові партії кошенят у хащі звозять регулярно. Кого можуть, місцеві жителі розбирають по домівках, решта - приречені на смерть.

"На страшну знахідку пані Катерина з чоловіком натрапили випадково. На землі серед дерев були розкидані десятки мертвих кошенят. Кожному не більше кількох місяців. Подружжя каже, що всіх поховали, але за тиждень на тому ж місці з'явилися нові трупи. Чутки про котячий могильник тут ходять давно. Виглядає ця частина лісу більш ніж моторошно. Сюди тварин привозять живими. Але без їжі і води в них мало шансів вижити", - розповіла ТСН місцева мешканка Катерина.

У місцевому лісничому господарстві запевнили, що про могильник домашніх тварин нічого не знають, адже територія лісу чимала. Міліціонери, які приїхали на місце за викликом ТСН, за десять хвилин огляду зробили ще одну жахливу знахідку - два черепи дорослих собак. Правоохоронці запевнили, що будуть шукати зловмисників.

Теги: Київ , тварини , смерть