Мельнику таки вдягли браслет для стеження

Маша Землянська
8 серпня 2013р. 9:04

Перед сном до підозрюваного у хабарі екс-ректора Податкової академії приїхала міліція. Щоб стежити за Петром Мельником, правоохоронці вдягли йому на руку електронний браслет для домашнього арешту.

"Міліція Київської області виконала доручення слідчого та застосувала електронний засіб стеження до арештанта. Це вперше в Київський обасті ми використали такий пристрій. Громадянину Мельнику роз’яснили права і правила користування", – повідомив речник управління МВС Київської області Микола Жукович, пише сайт громади Приірпіння.

Петра Мельника затримали у суботу, 27 липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Протягом 72-ох годин Печерський суд кілька разів намагався висунути звинувачення Мельнику та обрати запобіжний засіб. Проте, через постійні скарги на стан здоров'я це довго не вдавалося. Врешті, Мельника таки доставили до суду, але він знову поскаржився на серце і його відпустили до лікарні. Відео з того засідання суду дивіться тут. Слідчий Олег Зайцев переконує, що Мельник, який перебуває у лікарні міста Буча, вдає хворого лише у присутності лікарів. Також прокурор заявив, що напередодні Мельник чинив опір трьом працівникам міліції і "стан його здоров’я з того часу не змінився". Суддя Пилаєва згідна з позицією обвинувачів. Вранці Мельника доставили на засідання суду. Він вже продемонстрував заяву про звільнення з посади ректора, заявив про проведену операцію і навіть продемонстрував її результати, знявши штани прямо в залі суду. А вже нині, після виписки з Бучацької лікарні, Мельника побачили в Ірпені поза межами території домашнього арешту - він ласував кавуном в компанії сина, невістки та ще кількох родичів.

 

Теги: Київ , Мельник , міліція