Компанії шукають жінок для роботи з паперами

Маша Землянська
8 серпня 2013р. 9:17

Переважна більшість вакансій, що опубліковані на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна, актуальна як для чоловіків, так і для жінок, але, тим не менше, в ролі спеціалістів із персоналу, секретарів, бухгалтерів, менеджерів із туризму, фітнес-тренерів роботодавець хотів би бачити саме представниць прекрасної статі.

Традиційно жіночими за кількістю резюме можна назвати такі сфери, як управління персоналом, маркетинг, бухгалтерію, індустрію спорту та краси. Очікування, стереотипи, а інколи об’єктивні умови праці призвели до того, що на деякі вакансії роботодавці більш охоче беруть саме жінок.

От кілька таких вакансій:

«Міжнародна консалтингова компанія шукає HR-директора українського філіалу з досвідом роботи не менше 3-х років на аналогічній посаді в торговій компанії. При цьому кандидатом повинна бути жінка з вищою освітою, старша 30-ти років; від неї вимагається володіння знаннями законодавства і кадрового документообігу. До обов’язків входитиме безпосередня робота з персоналом, укладання внутрішніх регламентуючих документів і впровадження корпоративної культури. Роботодавець обіцяє заробітну платню від 60 тисяч гривень, цікаві завдання і стабільну роботу у великій компанії.

Жінка з вищою освітою, у віці 28-40 років потрібна у торгову компанію на посаду директора підприємства з продажів металопрокату. Запропонована заробітна платня складає 25000 грн. плюс премії за результатами роботи. У резюме пошукачі повинні в обов’язковому порядку вказати бажаний рівень доходу й причини звільнення з останніх 2-3 компаній, а також прикріпити до резюме фотографію. Крім цього, кандидатка повинна мати досвід успішних продажів від 5 років і досвід управління персоналом у сфері гуртової торгівлі. Сама ж робота передбачає організацію ефективного збуту й досягнення прибутковості підприємства.

Туристична агенція запрошує на роботу жінку від 27 до 45 років із вищою освітою і досвідом роботи 1-3 роки в цій сфері на посаду менеджера з туризму. Основними вимогами є високий рівень самоорганізації, відмінне знання ПК і вміння ефективно працювати в команді. Особливо важливим є досвід роботи з такими туристичними напрямками: Україна, країни Європи, Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Індонезія, Таїланд, Мальдіви, Сейшели та інші. Перевагою стане наявність власної бази клієнтів. Заробітна платня буде складати від 2000 до 8000 грн. залежно від результатів співбесіди. У свою чергу, роботодавець пропонує офіційне оформлення і можливість позмінного графіку роботи.

Великій виробничій компанії терміново потрібен психолог, який спеціалізується на профорієнтації. Роботодавець готовий розглядати резюме від жінок із профільною вищою освітою і досвідом роботи психологом, менеджером із персоналу або бізнес-тренером. До обов’язків спеціаліста будуть входити первинні телефонні консультації, проведення інформаційних бесід, особистих консультацій та інформаційних групових семінарів. Також очікується, що психолог буде брати участь у працевлаштуванні співробітників з допомогою внутрішньої ротації, центрів зайнятості, кадрових агентств. Роботу пропонують у місті Докучаєвськ, Донецької області (проїзд із обласного центра оплачується).

Компанія, що спеціалізується на ринку комплектуючих для виробництва меблів, шукає жінку 30-45 років із вищою економічною освітою на посаду головного бухгалтера із зарплатою від 8000 грн. Крім високого рівня професійності й досвіду роботи від 5 років на аналогічній посаді, головні вимоги до кандидатки — знання ЗЕД (імпорт, експорт) і 1С: Підприємство 8.2. До обов’язків майбутньої співробітниці буде входити повне ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до вимог законодавства, податкове планування і управління грошовими потоками, кредитування.

У компанію, яка займається проведенням корпоративів і шоу-програм для дітей, потрібна адміністратор. Перевагу матиме кандидатка, яка володіє грамотною чіткою вимовою, вміє вести переговори, виявляє активну життєву позицію. Після успішного інтерв’ю спеціалісту запропонують постійне працевлаштування, безкоштовне сертифіковане навчання, щотижневу виплату заробітної платні, перспективи кар’єрного зростання. Очікувана зарплата — від 4000 грн. плюс бонуси за залучення клієнтів.

Жінка у гарній фізичній формі й з хорошими зовнішніми даними може спробувати себе в ролі тренера в фітнес-клубі. Роботодавець обіцяє заробітну платню від 3000 до 8000 грн. залежно від кваліфікації претендентки. Досвід роботи не обов’язковий, але кандидатки з вищою фізкультурною або хореографічною освітою матимуть більше шансів, щоб отримати цю посаду. До обов’язків тренера буде входити проведення групових жіночих занять із фітнесу, ведення існуючих клієнтів і залучення нових. Професійне, сертифіковане навчання тренерській роботі разом із гнучким графіком є додатковими перевагами цієї вакансії».

 

Теги: Київ , робота