Міліція хоче покарати борців з штрафмайданчиками

Маша Землянська
8 серпня 2013р. 9:52

Міліція завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо хуліганських дій, які відбулися на території штрафмайданчику по вулиці Зодчих у Святошинському районі. Проте винними визнали не власників незаконної площадки для машин, а борців з нею – активістів Дорожнього контролю.

Історія трапилась в листопаді 2012-го року. Журналісти Дорожнього контролю разом з постраждалими водіями приїхали знімати сюжет про незаконну діяльність приватного штрафмайданчику ДАІ. Незважаючи на те, що згідно з чинним законодавством затриманий автомобіль зобов'язані повернути безкоштовно, бізнесмени вимагали 150 гривень за добу зберігання плюс 800 гривень за евакуатор, що в сумі вийшло кілька тисяч гривень. На місце була одразу ж викликана міліція, в присутності якої водії та журналісти Дорожнього контролю зайшли на територію нелегальної стоянки. Через деякий час, охоронець штрафмайданчика викликав групу «підтримки», яка перелізла через паркан. Далі, в присутності міліції, невідомі напали на журналістів і почали битися. В результаті, серйозно постраждав журналіст Андрій Дзіндзя, а також Євген Єрьоменко та Андрій Жуковень - вони були доставлені до лікарні.

За десять хвилин кияни прийдуть під стіни прокуратури, щоб підтримати активістів Дорожнього контролю у боротьбі з неправомірними діями міліції, які висувають проти них звинувачення. 

 

Теги: Київ , міліція , Дорожній Контроль