Кияни не пустили техніку в Десятинний (фото)

Галина Танай
8 серпня 2013р. 10:30

Кияни не пустили техніку в Десятинний (фото)

Захисники Десятинного  не пустили у провулок вантажівку з будівельною технікою. Активісти перекрили машині дорогу і викликали ДАІ - а ті несподівано заборонили автівці в'їжджати. Про це повідомила Діна Герцрікен.

Активісти сиділи в "Культі Ра" на розі Десятинного і Володимирської - і тут побачили навантажену будівельною технікою машину. Пропускати її у провулок кияни не захотіли, і по довгих "розборках", що завершились відламаним дзеркалом заднього огляду, викликали ДАІ. ДАІшники засумнівались у відповідності вантажівки технічним нормам - і в Десятинний вона так і не заїхала.


Будівельна техніка повернулась на Десятинний 5-го липня, попри заборону суду. Будівельні роботи в Десятинному заборонені з 11-го червня. Проте  25-го червня тут рив екскаватор. Досі Київський патріархат програв уже два суди щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйновано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого. 

Фото: Валерій Кубі

Теги: Київ , незаконна забудова , Десятинний