Кияни шукають гроші на шлагбаум у Десятинному

Галина Танай
8 серпня 2013р. 11:55

Кияни шукають гроші на шлагбаум у Десятинному

Встановити обмежувальний знак та умовний канатний шлагбаум на в'їзді у Десятинний провулок - таке рішення ухвалили на позачергових зборах захисники пам'ятки. Добровільна фінансова підтримка вітається. Про це повідомила Діна Герцрікен.

Обмежувальний знак вирішили встановити після того, як напередодні активісти не пустили в Десятинний вантажівку з будівельною технікою. Втім, уже нині ця вантажівка містичним чином опинилась за парканом, на будмайданчику.

Будівельна техніка повернулась на Десятинний 5-го липня, попри заборону суду. Будівельні роботи в Десятинному заборонені з 11-го червня. Проте  25-го червня тут рив екскаватор. Досі Київський патріархат програв уже два суди щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйновано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого. 

Теги: Київ , Десятинний , незаконна забудова