Велосипедисти бояться розв'язки на Поштовій

Валєнтіна Данілова
8 серпня 2013р. 14:49

Вранці відкрили чотири смуги з вулиці Набережно-Хрещатицької на вулицю Набережне шосе тунелю під Поштовою площею, який обіцяли доробити ще 25 травня. На цю подію приїхали і велосипедисти, які на відміну від водіїв не задоволені першою частиною тунелю.

«Реконструкція вже на завершальному етапі, а безпечний і безбар’єрний проїзд нам тільки почали обіцяти», - коментує відкриття один з учасників Асоціації велосипедистів. У квітні 2013 велосипедисти, інваліди та батьки з дітьми провели акцію, на якій попросили забезпечити безпечний та зручний прохід. І досі єдиний шлях через Поштову площу  – підземний перехід, через який велика кількість пішоходів та велосипедистів не зможе безпечно пересуватися.

Будувати Поштову площу почали ще у середині вересня. Київських грошей не вистачило, тому вирішили залучити інвестора, у результаті чого на реконструкцію було виділено ще 50 мільйонів гривень. "Свідомо" провело розслідування і з’ясувало, що конкурс на "інвестиції в Поштову", виграла фірма ТОВ «Хенсфорд-Україна», коріння якої привели до керівника Державного управління справами Андрія Кравця.  

 

Теги: