Суд скасував 17 тисяч застави за "свободівця"

Маша Землянська
8 серпня 2013р. 15:45

Апеляційний суд скасував виплату 17-ти тисяч гривень застави для "свободівця" Сергія Бондара. Про це повідомляють його побратими.

"Таким чином Сергій не лише справедливо буде на волі, а ще й не буде платити за це величезні кошти, яких у родини немає... Вітаємо побратима із гарною новиною. Проте, справа про побиття "тітушок" 18-го травня шиється далі. Завтра 9 серпня 2013 року відбудеться підготовче судове засідання по справі Ярослава Лисенка, Сергія Бойка, Олексія Воронцова та Віталія Грузинова, яких звинувачують у побитті "тітушок" на акції "Вставай, Україно!". Шевченківський районний суд, вулиця Смирнова-Ласточкіна, 10-Б. Початок о 10:00. Маємо прийти і підтримати хлопців, що опинились під репресіями влади. А ще цікаво, що завтра в цьому суді о 15:00 буде черговий суд над самими "тітушками"!", - пише Андрій Бардис на своїй сторінці в Facebook.

Бондаря судили 25-го липня. Прокурор вимагав два місяці тримати хлопця за гратами. Суддя не погодилась. Цікаво, що в перерві судового засідання слідчий залишив на столі матеріали справи, котрі одразу привернули увагу журналістів.

Теги: Київ , суд , міліція