Руїни "Еко-маркету" прокуратура поверне через суд

Максим Опанасенко
8 серпня 2013р. 17:38

Прокуратура Деснянського району столиці звернулась до Господарського суду з позовом про визнання недійсним договору о#mce_temp_url#ренди землі на проспекті Маяковського, 4 (Троєщина). Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Прокурорською перевіркою встановлено, що Київрадою у 2006 році спірну ділянку було передано в оренду на 5 років столичному товариству  для будівництва торговельно-офісного комплексу. У подальшому Київрада внесла зміни до договору оренди, змінила орендаря на інший суб’єкт господарювання та подовжила строк оренди до 10 років. У вказаних діях прокуратура виявила порушення чинного законодавства, оскільки укладання договору відбулося за відсутності проекту землеустрою, затвердженого органом місцевої влади" - йдеться в повідомленні. 

У середу на цій ділянці розгорілася ціла війна. Боротися із забудовою, котру почали впритул до вікон житлових будинків, прийшло кілька сотень місцевих мешканців. Вони вщент зруйнували будівельний паркан, потрощили будівельну техніку і змусили охоронців забудови "капітулювати". Останні обороняли забудови як могли - сльозогінним газом і вогнегасниками. Гнів киян виявився сильнішим.

 

Теги: Київ