"Дорожники":нашого голову "прибирав" начальник ДАІ

Галина Танай
9 серпня 2013р. 8:17

До побиття керівника руху "Дорожній Контроль" Ростислава Шапошнікова причетний начальник ДАІ Києва Анатолій Курінний. Причина - небажання відмовлятись від прибуткового бізнесу на незаконних штрафмайданчиках, з яким і борються "дорожники". Про це заявив активіст "Дорожного контролю" Андрій Дзиндзя.

Доказом причетності Курінного до побиття, на думку Дзиндзі, є Договір між ДАІ та скандально відомим ДП "Розвиток", яке й приймає на зберігання вилучені автівки. При цьому доба перебування авто на штрафмайданчику "Розвитку" коштує 150 гривень, а ще 800 треба накинути за евакуатор. Договір датований 30 березня - а Шапошнікова жорстоко побили 24. На думку Дзиндзі, Ростислав не мав вижити - його били, аби прибрати. Адже з незаконними штрафмайданчиками Шапошніков боровся успішно - один із них, на Залізничному шосе, завдяки його діяльності закрили. 

24 березня Ростислава Шапошнікова,творця організації "Дорожній контроль", невідомі вивезли до лісу та побили. Чоловіка, який лежав на дорозі помітили велосипедисти, які проїжджали неподалік, і викликали швидку медичну допомогу. Активісти ж і далі борються з незаконними штрафмайданчиками: зараз вони оголосили всеукраїнську акцію "Банкрут". 

Теги: Київ , ДАІ , Дорожній Контроль , Шапошніков , штрафмайданчик