Російські журналісти на собі протестували Roshen

Максим Опанасенко
9 серпня 2013р. 12:42

Журналісти російської газети "Новий Регіон - Єкатеринбург" на собі перевірили "отруйність" солодощів від Roshen. Про це повідомляє їхня видання.

"Сотрудники редакции «Новый Регион-Екатеринбург» решили проверить на себе, действительно ли «ядовитые» украинские сладости могут навредить здоровью: для этого в течение всего сегодняшнего рабочего дня корреспонденты агентства употребляли продукцию фабрики «Рошен»" - йдеться в повідомленні.

Новый Регион: Сколько ''ядовитых'' украинских сладостей нужно съесть, чтобы ''заработать'' рак

Эксперимент по изучению воздействия украинских сладостей на организм человека состоялся, в том числе, в редакции «Нового Региона»

Новый Регион: Сколько ''ядовитых'' украинских сладостей нужно съесть, чтобы ''заработать'' рак

Погіршення самопочуття журналісти не помітили

Наприкінці липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Відтак, свій кордон для українських солодощів Росія закрила. Казахстан поки що перевіряє продукцію. Молдова визнала солодощі безпечними. І таджицькі фахівці з Агенства із стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції нічого поганого в солодощах від Roshen не знайшли, а тому від українських цукерок  не відмовляються. Україна жодних сумнівів у якості Roshen не має. Мінекономіки створило робочу групу і готова приступити до переговорів з Росією.

 

Теги: Київ