Мельник втік - міліція кинулась в розшук

Валєнтіна Данілова
9 серпня 2013р. 14:37

Мельник втік - міліція кинулась в розшук

Підозрюваний у хабарництві ректор Національної податкової академії, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонериМіліція просить усіх хто знає, де перебуває Мельник - дати знати.

"Справді, вдома його немає. Браслет лежить на столі. Де він - не знаю", - розказав "Свідомо" адвокат Мельника Руслан Місюна.

Петра Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Протягом 72-ох годин Печерський суд кілька разів намагався висунути звинувачення Мельнику та обрати запобіжний засіб. Проте, через постійні скарги на стан здоров'я це довго не вдавалося. Врешті, Мельника таки доставили до суду, але він знову поскаржився на серце і його відпустили до лікарні. Відео з того засідання суду дивіться тут. Слідчий Олег Зайцев переконує, що Мельник, який перебуває у лікарні міста Буча, вдає хворого лише у присутності лікарів. Також прокурор заявив, що напередодні Мельник чинив опір трьом працівникам міліції і "стан його здоров’я з того часу не змінився". Суддя Пилаєва згідна з позицією обвинувачів. Вранці Мельника доставили на засідання суду. Він вже продемонстрував заяву про звільнення з посади ректора, заявив про проведену операцію і навіть продемонстрував її результати, знявши штани прямо в залі суду. А вже нині, після виписки з Бучацької лікарні, Мельника побачили в Ірпені поза межами території домашнього арешту - він ласував кавуном в компанії сина, невістки та ще кількох родичів.

Теги: