Титушку розказали за що судять

Маша Землянська
9 серпня 2013р. 16:25

Підозрюваному Вадиму Титушку та іншим сторонам справи про побиття журналістів на акції «Вставай, Україно!» вручили обвинувачу вальний акт.

Ознайомитись з матеріалами, які назбирала прокуратура, мають до 15-го серпня, адже саме на цей день призначене засідання Шевченківського суду.

18-го травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Титушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також, як стверджують журналісти, був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко, але в організації цю інформацію спростовують. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не знає, чи був керівник молодих "регіоналів" з Білої Церкви разом з нападниками. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведеної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті з’явилося відеозвернення Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив.

 

Теги: Київ , міліція , суд