Мельник віддав усе колишній і обіцяв повернутись

Галина Танай
10 серпня 2013р. 11:05

"Он улетел, но он обещал вернуться", - збіглий з під-домашнього арешту екс-ректор Податкової академії має всі шанси затьмарити славу Карлсона. Петро Мельник переписав майно на колишню дружину і заявив, що повернеться, "коли все заспокоїться". Про це в ефірі ТВі розповів адвокат ректора-хабарника Олексій Назаренко.

Ввечері 9 серпня, за годину до ефіру, Мельник зателефонував слідчому і сказав: "Коли все заспокоїться, я з’явлюся". Особливих проблем у порушенні умов утримання своїм підопічним Назаренко не бачить.  Назаренко навіть припускає, що у чутливого Мельника просто здали нерви, і на час втечі він не усвідомлював, що робить. І запевняє: все, що йому загрожує - це зміна міри запобіжного заходу. До речі, міру слідчий змінив не просто так: Мельнику необхідно було "зайнятись власними питаннями". Одне з цих питань - оформлення майна на колишню дружину. 

Підозрюваний у хабарництві ректор Національної податкової академії, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного - міліція оголосила розшук Мельника.

Теги: Київ , Мельник , ректор-хабарник