ДАІшників обіцяють повністю замінити відеокамерами

Галина Танай
10 серпня 2013р. 11:37

ДАІ тестує нову систему автоматичної фіксації порушень на дорогах. Обіцяють, що весь процес, від фіксації порушення до надсилання "листа щастя" буде здійснюватись без участі ДАІшників. Про це повідомляють "Вести".

Зараз систему тестують у Києві на двох перехрестях. Одне з них - на перетині вулиць Олени Теліги та Дорогожицької. Камера фіксує швидкість, проїзд на червоне світло, зупинку в недохволеному місці, виїзд на зустрічку. Коли система запрацює, повідомлення про штраф порушнику надсилатиметься автоматизовано, протягом 15 днів. Щоб заплатити, у людини буде місяць. Щоправда, зовсім позбутись ДАІшників не вдасться: якщо комп'ютер не зможе ідентифікувати іноземні або заляпані брудом номери, за справу братимуться люди. Встановити відеофіксатори обіцяють і в містах, і на трасах - у першу чергу в місцях скупчення ДТП.

Експерт "Дорожного контролю" Єгор Воробйов ініціативу ДАІшників прокоментував схвально. На його думку, заміна інспекторів автоматизованими системами зробить водіїв більш дисциплінованими.

Теги: Київ , ДАІ , відеофіксатори