АМКУ заступився за абонентів перед МТС і Київстар

Галина Танай
10 серпня 2013р. 14:16

Антимонопольний комітет вкотре побачив порушення прав абонентів у діях провідних мобільних операторів України. Про це повідомляє прес-служба антимонопольників.

АМКУ провів розслідування і постановив: підвищення щоденної та щомісячної абонплати, необхідність поповнення рахунку на встановлену ціну як умова для відновлення можливості користуватися всім обсягом послуг, переведення на інший тарифний план без попереднього повідомлення, підвищення плати за з’єднання та добровільно-примусове встановлення мелодії замість гудка - все це порушення прав абонентів. Адже, хоч оператори практично завжди інформують про зміни, відмовитись або вплинути на них абоненти не можуть. наразі антимонопольники надали операторам обов'язкові для розгляду рекомендації, про результати яких вони повинні повідомити в тридцятиденний строк.

"Свідомо" вже розслідувало порушення прав абонентів мобільних операторів: Київстар грішить добровільно-примусовим переведенням людей на невигідні тарифи, причому відмовитись від "покращення" неможливо. МТС же нав'язує платні послуги, серед яких - GOOD'OK, що вже встигла перетворитись на мем.

Теги: Київ , київстар , МТС , АМКУ