Теремки заливає фекаліями через метро

Максим Опанасенко
11 серпня 2013р. 10:14

Житлові будинки в житловому масиві <<Теремки-1>> заливає  фекальними водами з пошкодженого колектора. Про це мешканці написали президенту Віктору Януковичу. Звернення киян <<висить>> на сайті громадянської мережі <<ОПОРА>>.

<<Однак починаючи з зими 2012/2013 років наші будинки регулярно затоплюються. За повідомленою нам інформацією, під час будівництва метро було пошкоджено каналізаційний колектор, а також дренажну систему, яка відводила грунтові води з прилеглої до наших будинків території. В результаті, наші підвали ось уже кілька місяців регулярно заливаються фекальними водами, а також водою після кожного дощу (адже їй просто більше нема куди подітися!). До цього додаються періодичні пориви на мережах "Київенерго" і "Київводоканалу", в результаті яких наші підвали також опиняються у воді. У підвалах плодяться комарі і множиться пліснява, житло на нижніх поверхах сиріє, в будинках періодично стоїть нестерпний сморід>> - пишуть кияни.

І додають - викачування нічого не дає, бо дуже швидко вода приходить знову. В своїх бідах <<теремків ці>> винуватять будівництво станції метро <<Теремки>>. Кажуть - з постійним гуркотом вантажівок, пилом і брудом миритися ще готові. А от з підтопленням, котре підмиває фундаменти будинків і може, за думкою мешканців, відправити їх під землю - аж ніяк. Відтак, кияни просять Януковича втрутитися в ситуацію і зробити все, аби всі інженерні системи полагодили.

Теги: Київ