КМДА не схотіла читати скаргу на Десятинний (фото)

Галина Танай
12 серпня 2013р. 8:10

Контактний центр КМДА, який "чує всіх і кожного", не став приймати скаргу на незаконну забудову в Десятинному провулку. Про це повідомив активіст Сергій Моргунов.

Скарга виглядала абсолютно пристойно - жодного слова, що могло б зачепити честь і гідність КМДА. "Змушений сповістити, що після судової заборони від 11.07.2013, після офіційної заяви Міністра Культури України Леоніда Новохатько від 24.07.2013 про заборону будівництва на Десятинній, забудовник нехтує і Вашим попередженням. Він продовжує будівельні роботи станом на 8.08.2013. Чим виявляє свою неповагу не тільки до Киян, до Вас, але й до верховенства закону в Україні", - таким був текст скарги. А такою - відповідь:


Будівельна техніка повернулась на Десятинний 5-го липня, попри заборону суду. Будівельні роботи в Десятинному заборонені з 11-го червня. Проте  25-го червня тут рив екскаватор. Досі Київський патріархат програв уже два суди щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйновано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого. 

Теги: Київ , КМДА , Десятинний , незаконна забудова , Філарет