Прокуратура трусить міліцію за Карлсона-Мельника

Галина Танай
12 серпня 2013р. 8:22

Прокуратура Київської області почала кримінальне провадження проти міліціонерів, що охороняли збіглого екс-ректора Податкової академії Петра Мельника. Там упевнені: аби ректор-хабарник не втік, як Карлсон, треба було краще стежити за його електронним браслетом. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

За службову недбалість охоронцям Мельника світить від двох до 5 років за ґратами. Як зазначили в прокуратурі, горе-міліціонери "оперативно не відреагували на інформацію про порушення сигналу з браслету, неналежно здійснювали з’ясування причин та обставин цього, а також не забезпечили своєчасні заходи щодо встановлення місцезнаходження особи, до якої застосовано запобіжний засіб".

Підозрюваний у хабарництві ректор Національної податкової академії, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться".

Теги: Київ , Мельник , втеча , ректор-хабарник