Березняки бастуватимуть проти забудовників лежачи

Галина Танай
12 серпня 2013р. 10:02

Мешканці Березняків збираються влаштувати лежачу забастовку - вони не хочуть, щоб заради чергового супермеркета нищили парк в їхньому районі. Акція почнеться о 12:00. Про це повідомляє "Форум порятунку Києва".

Активісти вляжуться під прокуратурою Дніпровського району, що на Лебедєва, 14-А. Вони вимагатимуть скасувати дозвіл на зведення супермаркета у парку на вулиці Серафімовича. Це буде вже третя акція протесту за останній місяць.

Подивимось, чи стане цей протест таким же успішним, як на Маяковського, 4 - в середу, 7 серпня, там  розгорілася ціла війна. Боротися із забудовою ЕКО-маркета, котру почали впритул до вікон житлових будинків, прийшло кілька сотень місцевих мешканців. Вони вщент зруйнували будівельний паркан, потрощили будівельну техніку і змусили охоронців забудови "капітулювати". Останні обороняли забудови як могли - сльозогінним газом і вогнегасниками. Гнів киян виявився сильнішим. Зрештою прокуратура Деснянського району столиці звернулась до Господарського суду з позовом про визнання недійсним договору оренди землі на проспекті Маяковського, 4 

Теги: Київ , незаконна забудова , Березняки , прокуратура