Захисників парку судитимуть за моральну шкоду

Галина Танай
12 серпня 2013р. 13:25

Активісти Ірина Ковальчук та Андрій Наконечний, що захищають від знищення сквер на Серафимовича, судитимуть за заподіяння моральної шкоди. Відповідний позов проти них подав керівник компанії забудовника ТОВ "Тельбін ІВА" Дмитро Ветоха.

За словами іншого активіста, Максима Панова, у 2007 році Ветоха був замішаний в конфліктній ситуації на АТЗТ НТЦ "ФТІКОМ" - це донецький інтернет-провайдер. Скандал там виник навколо необгрунтованих звільнень і невиплати заборгованості по зарплатні. А цього року  ім'я Ветохи рясніє в інтернеті  у зв'язку з відвертим шахрайством: у травні він нібито взяв гроші за надання юридичних послуг та зник. Це підтверджує один із юридичних порталів: Ветоха занесений до чорного списку юристів

Зараз люди активно протестують проти забудови на вулиці Серафимовича: на місці сквера там мають звести три 36-поверхові будинки і 18-поверховий бізнес-центр. При цьому буде захоплений повністю весь парк від його початку і до моста Патона. З 12:00 нинішнього дня захисники скверу лежать під прокуратурою Деснянського району: так вони протестують проти забудови. Це вже третя акція протесту за останній місяць.

Теги: Київ , сквер на Серафимовича , незаконна забудова , Ветоха