Міліція не дала слідчим матеріали про 223 округ

Маша Землянська
12 серпня 2013р. 13:33

Прокуратура не заводить справу про порушення під час виборів до Верховної Ради 28-го жовтня, на окрузі, де балотувались Віктор Пилипишин та Юрій Левченко - адже всі матеріали поки в міліції.

«Досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо порушень виборчого законодавства на окрузі №223 проводить слідче управління ГУМВС України у Києві. Станом на сьогодні, органи прокуратори Києва матеріали досудового розслідування у зазначеному кримінальному провадженні не отримували», - пояснюють в прес-службі прокуратури.

13 травня Кабінет міністрів затвердив проект закону щодо проведення перевиборів у 5-ти проблемних округах, а також в округах Олександра Домбровського та Павла Балоги. 5 листопада Центрвиборчком постановив про неможливість встановити достовірні результати виборів в п`яти округах, де голоси рахували зі скандалом. Після цього 54 депутати Верховної Ради попросили КС дати офіційне тлумачення положень закону "Про вибори народних депутатів", що стосуються проведення повторних виборів депутатів Ради. ЦВК звернулося до Верховної Ради з проханням призначити повторні вибори в цих округах. Відповідно до закону, Центрвиборчком має сам призначати повторні вибори в окрузі після визнання їх такими, що не відбулися. 23 квітня Конституційний Суд відмовився відкривати провадження у справі перевиборівза поданням депутатів Верховної Ради.

 

Теги: Київ , міліція , вибори