Суд продовжив Луценку строк без адвоката

Олександра Веснич
16 лютого 2011р. 15:40

Зранку Печерський суд продовжив строк утримання Юрія Луценка під вартою без присутніх захисників та адвоката екс-міністра.

Про це "Свідомо" повідомив адвокат Луценка Юрій Фомін.

"Знову слідчий Генпрокуратури подзвонив за 15 хвилин до засідання, щоб ми приходили в суд. Ми фізично не змогли б це зробити, та і до того ж не хотіли, як минулого разу.

Тоді також за 10 хвилин ми бігли як навіжені, не встигли підготуватись, аргументи обвинувачення виявились взагалі неочікувані. Що це за цирк? Кому це треба?

Чому зараз призначили це судове засідання, якщо попереднє рішення про тримання під вартою діє до 27 лютого! Ще 10 днів!

На цей раз ми повідомили, що вимагаємо перенесення, але суд відбувся. Чи був присутній Луценко, на скільки йому продовжили строк тримання - цього всього ми не знаємо", - каже адвокат.

Він назвав цю ситуацію порушення прав на захист і представництво підсудного.

Розслідування кримінальних справ проти Юрія Луценка, через які його тримають під вартою, знаходиться на стадії завершення.

Проти нього порушено три кримінальні справи: так звану "справу водія", коли він незаконного призначив на посаду водія Леоніда Приступлюка; за те, що у 2009 році він підписав документ про поновлення розшуку одного з фігурантів справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка; і остання - про витрачені 200 тисяч гривень на святкування Дня міліції у 2009 році.