Чи арештовувати Мельника думає суддя Вовк

Маша Землянська
12 серпня 2013р. 17:39

Печерський районний суд на чолі суддею з Сергієм Вовком вирішують чи змінити за клопотанням слідчого Олега Зайцева для зниклого Петра Мельника - домашній арешт на звичайний.

"Прошу надати дозвіл на затримання підозрюваного Мельника з метою приводу його на засідання для обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", - цитують Зайцева в ЛігаБізнесІнформ.

9-го серпня підозрюваний у хабарництві ректор Національної податкової академії Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться".

Теги: Київ , суд , гроші , Мельник