З київського Roshen звільнили гендиректора

Максим Опанасенко
13 серпня 2013р. 7:54

Наглядова рада ПАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен» звільнила Євгена Полтавцева з посади генерального директора фабрики. Про це йдеться в рішенні Наглядової ради на порталі Smida.

Натомість, рада обрала нового гендиректора. Ним став Олександр Меланич.  До цього він обіймав посаду головного інженера фабрики.

Наприкінці липня Росії висловила претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Відтак, свій кордон для українських солодощів Росія закрила. Казахстан поки що перевіряє продукцію. Молдова визнала солодощі безпечними. І таджицькі фахівці з Агенства із стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції нічого поганого в солодощах від Roshen не знайшли, а тому від українських цукерок  не відмовляються. Україна жодних сумнівів у якості Roshen не має. Мінекономіки створило робочу групу і готова приступити до переговорів з Росією. А російські журналісти навіть провели експеримент - і цілий день харчувались українською кондитеркою. Скарг на самопочуття у кореспондентів не було. 

Теги: Київ