Суд хоче бачити зниклого Мельника

Максим Опанасенко
13 серпня 2013р. 7:58

Суддя Сергій Вовк Печерського райсуду постановив затримати і примусово доставити в суд екс-регіонала і ректора податкового університету Петра Мельньника, котрого звинувачують у хабарництві. Про це повідомляють Українські новини.

Постанова суду дійсна до 11 лютого 2014 року. Якщо Мельника спіймають, то домашній арешт замінять на звичайний. Більше того, згідно із заявою прокуратури, Мельника можуть оголосити у міжнародний розшук.

9-го серпня підозрюваний у хабарництві ректор Національної податкової академії Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться".

 

Теги: Київ