Борця із забудовою ледь не підірвали у авто (фото)

Максим Опанасенко
13 серпня 2013р. 8:06

У неділю, 10 серпня, громадський активіст Дмитро Фортунатов знайшов у багажнику свого авто вибухівку. Про це його колеги пишуть на блозі Національного екологічного центру.


 

"Автомобіль знаходився на приватній автостоянці по вул. Мілютенка (житловий масив «Лісовий»). Дмитро з маленькою донькою підійшов до автомобіля, відкрив багаж і відчув різкий запах пролитого бензину, яким були залиті його речі, і якийсь невідомий предмет. Як з’ясувалося, це був «самопальний» вибуховий устрій: каністра з бензином, до якої дротом була прикручена коробка сірників та запалена сигарета. На щастя, сигарета, яка мала виконати роль бікфордового шнура, погасла, перш аніж досягла мети. У разі вибуху могла б спалахнути пожежа, що призвела б до людських жертв та масового займання інших автівок на цій стоянці" - пишуть активісти. Міліція відкрила кримінальне провадження - на автостоянці були камери спостереження і відео вже начебто передали правоохоронцям.

 Фортунатов переконаний, що таким чином йому хотіли нагадати про антизабудовну діяльність на "гарячих точках" - Лісовому масиві, Троєщині та Березняках.

 

 

Теги: Київ