За вибух у кузні відповість і газозаправник

Максим Опанасенко
13 серпня 2013р. 8:38

Прокуратура Київської області передала до Ірпінського суду обвинувальний акт щодо оператора газозаправної станції ПП "Автосервіс". Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Оператора підозрюють у порушенні правил безпеки під час заправки балонів, один з котрих минулоріч вибухнув у кузні в селищі Ворзель. "Заправлений саме цим оператором балон вибухнув, в результаті чого загинув один чоловік. Слідством встановлено прямий причинний зв’язок між діями оператора та смертю особи. Зокрема, оператор АГЗС достовірно знав, що заправка балонів для виробничих та побутових потреб, на яких відсутнє клеймо про проходження технічного огляду, категорично заборонена. Крім цього, він не перевірив наявність в балоні не випаровуваних важких залишків (газоліну) та не проконтролював ступінь заповнення балону. В подальшому, під час експлуатації балону з газом у приміщенні кузні внаслідок підвищення тиску в балоні до руйнуючої межі він вибухнув. На момент вибуху у приміщенні кузні знаходились люди. Внаслідок вибуху одна людина загинула, ще шість зазнали серйозних ушкоджень" - йдеться в повідомленні.

 Оператора можуть посадити за грати на 8 років, позбавити майна і права обіймати певні посади до 3 років. Власника кузні, котрий виявився одночасно і депутатом селищної ради, звинуватили у інциденті ще минулоріч. Його загрожує до 5 років тюрми і позбавленні права обіймати певні посади до 2 років.

 

 

 

Теги: Київ