Мельника оголосили у міждержавний розшук

Максим Опанасенко
13 серпня 2013р. 13:12

Мельника оголосили у міждержавний розшук

Екс-регіонала і ректора податкового університету Петра Мельника оголосили у міждержавний розшук. Про це повідомляє прес-служба МВС..

"На підставі рішення Печерського районного суду міста Києва щодо дозволу на затримання підозрюваного Петра Мельника, його оголошено у міждержавний розшук. Відповідні відомості внесені до баз даних та направлені до країн СНД" - йдеться в повідомленні.

9-го серпня підозрюваний у хабарництві ректор Національної податкової академії Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". У понеділок Печерський райсуд постановив знайти і примусово доставити до суду Мельника. Домашній арешт йому мають змінити на звичайний.

Фото - sled.net.ua

Теги: Київ