Цнотливі офіцери злякались вистав Подерев'янського

Галина Танай
13 серпня 2013р. 14:35

Цнотливі офіцери злякались вистав Подерев'янського

Центральний будинок офіцерів не захотів пускати на свою сцену театр КРОТ. "Чому вчать ваші вистави молодь?" - забідкались військові. Про зворушливу відмову виставам за мотивами Леся Подерев'янського повідомив КРОТ.

"Раніше ми вважали, що цензура та "совкова бюрократична" ментальність притаманна більше регіонам, особливо східним. Але виявляється це явище живе і квітне в Києві. Це Центральний будинок офіцерів міста Києва. Нас туди не пустили з формулюванням: "чому вчать ваші вистави молодь" та "як ви собі уявляєте матюки зі сцени будинку офіцерів". Може військові в цій країні ніколи в житті не вживали нецензурної лексики, та й сексу в українській армії немає...", - написали на своїй фейсбук-сторінці КРОТи.

Це вже не перша заборона вистав Київського Революційного Ох*єнного Театру. Хвиля цензури почалась узимку з Харкова: там чиновники угледіли аморальність у відеоролику "Павліка Морозова", пославшись на закони "Про рекламу" та "Захист суспільної моралі". Потім рекламу вистави заборонили в метро. Потім вистави театру КРОТ відмовились приймати в Дніпропетровську і Донецьку: жодна зала не ризикнула прийняти "Сни Василіси Єгоровни" та Павліка Морозова. В березні ж "Павліка Морозова" заборонили в Черкасах.

Теги: Київ , КРОТ , Театр , Дім офіцерів , цензура