Звільнену з суду направляють у ту саму установу

Тетяна Мухоморова
13 серпня 2013р. 16:27

Звільнену з суду направляють у ту саму установу

Справа колишнього секретаря судді Вероніки Петровської, яку, на думку жінки, незаконно звільнили з роботи, пішла по колу. Дніпровський районний суд, до якого зверталась звільнена зі скаргою на роботодавців, відмовився розглядати її позов, відправивши її туди ж, звідки її було звільнено -- до Дарницького райсуду.

8 серпня Петровська отримала сповіщення з Дніпровського райсуду, в якому йшлось, що з даним позовом варто звертатись за місцем проживання – тобто до Дарницького райсуду. Варто додати, що суд вже давно мав відповісти про стан справи або почати її розглядати, але минуло вже більше трьох тижнів з моменту подання позову. Але в справі є два протиріччя. По-перше, саме з цією установою і намагається боротися Вероніка. По-друге, за законом людина має право подавати позов до будь-якого суду за власним бажанням чи розсудом.

Відповідь з Дніпровського райсуду
Відповідь з Дніпровського райсуду

Вероніка доводить, що аналогічне звернення подавала до СБУ, прокуратури, Державного територіального управління з питань працевлаштування та профспілок, однак всі вони просили її звернутись за пошуком правди до Дарницького райсуду, тим самим лишаючи будь-якої надії на незалежну оцінку. Жінка запевняє: на цьому не збирається зупинятись, оскільки шукати правди на колишньому місці роботи сенсу немає.