Податкова заблокувала роботу львівського "Експрес"

Максим Опанасенко
13 серпня 2013р. 17:56

З вечора понеділка повноцінно не може працювати популярна львівська газета "Експрес". Про це її журналісти повідомляють в соцмережах.

"Починаючи з 16.30 12 серпня усі ці підприємства  одномоментно позбавлені можливості реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, що адмініструється центральним апаратом Міністерства доходів та зборів України.  При відправленні податкових накладних для реєстрації повертається електронна квитанція, в якій ДПС зазначає, що документ не прийнято, у зв’язку начебто помилкою такого змісту:  «місцезнаходження юридичної особи продавця товарів/послуг, вказане у документі не відповідає інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців». Втім,  дані цих підприємств, вказані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб—підприємців на сайті Мінюсту та  у податкових накладних, виданих цими продавцями  – ідентичні.  Жодної помилки, про яку зазначено у квитанції про відмову в реєстрації податкової накладної -- немає" - йдеться в повідомленні.

Працівники підприємств провели звірку - жодної заборговованості у них немає. Перевірок там також не проводять. Головний редактор газети «Експрес» Ігор Починок вважає, що  причини блокування - штучні. "Можливо, причина у тому, що наші видання, і зокрема газета «Експрес», категорично відмовились друкувати рекламні матеріали Арбузова та Вілкула, які віднедавна заполонили інформаційний простір і восхваляють цих чиновників? А, можливо, комусь не сподобалась різка критика  Партії регіонів у статтях, які ми опублікували у декількох останніх номерах? Причини можуть бути дуже банальні, будь-якої логіки у діях чиновників ми не бачимо, тому не виключаємо, що маємо справу з наслідками нервової реакції якого високопоставленого чиновника" - каже редактор.

 

Теги: Київ