Hh розказав як компанії заманюють IT-ішників

Маша Землянська
14 серпня 2013р. 9:16

Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу Head Hunter розказав про найбільш привабливі і високооплачувані вакансії за останній місяць, які могли би зацікавити ІТ-атішників.

Отже, середня зарплата для програмістів на рівні 15 тисяч гривень. Крім цього роботодавці вишукують усе більш вигадливі шляхи, намагаючись зацікавити IT-спеціалістів нематеріальними факторами, такими як: вільний або гнучкий графік, хороший офіс і його вдале розташування, індивідуальні плани розвитку кар’єри і навіть курси англійської мови. Про це свідчать результати проведеного раніше дослідження.

Наприклад, компанія-розробник Web-аналітики з допомогою рекрутингової компанії підшукує Senior Python Developer (Team Lead / Architect) на зарплату від 20000 до 36000 гривень Щоб отримати цю посаду, кандидат із досвідом розробки програмного забезпечення не менше п’яти років повинен бути далеко не новачком у розробці Web-проектів, знати й розуміти архітектуру, а також вміти працювати з Python, Django и NoSQL. А ось суттєвим плюсом стане досвід роботи з API соціальних мереж і наявність сертифікатів. У свою чергу, роботодавець гарантує повну зайнятість з гнучким графіком роботи.

У міжнародну компанію, що розробила такі ігри, як «Кульки: Піратська Сага» і «Ферма 2012», потрібен Senior/ Middle PHP Developer з досвідом роботи 3-6 років. Пропонована зарплата складає від 20000 до 24000 гривень. Для того щоб успішно пройти співбесіду, кандидат повинен розуміти, що таке OOP і MVC, вміти професійно працювати з MySQL, jQuery и PHP, розбиратись у HTML + CSS + JS и AJAX, вміти користуватися Smarty и Quicky Twig, а також відрізняти Apache от nginx. Роботодавець, у свою чергу, обіцяє відмінні умови роботи, інноваційні проекти і безкоштовні уроки англійської мови. Але це далеко не всі «смаколики»: у компанії є своє кафе для співробітників, кімната відпочинку, тренажери, своя футбольна команда, і, що досить важливо, своя парковка. Більше за те, компанія шукає також і PHP-програміста/Веб-розробникана зарплату від 16000 до 28000 гривень і програміста Python (Java) зі ставкою від 20000 до 32000 гривень

Рекрутингова компанія, яка займається пошуком професіоналів, підбирає для Sony Pictures Technologies експертів по розробці Web-інтерфейсів (Rock Star Front-end Developer). Пропонована зарплата складає від 24000 до 48000 гривень Майбутньому доведеться створювати високоякісні інтуїтивні інтерфейси для Web-орієнтованих засобів обробки відео (Safari + Chrome). Що знадобиться претенденту на цю посаду для успішного проходження співбесіди? У першу чергу, у кандидата, який володіє на високому рівні англійською мовою і досвідом роботи з Web-технологіями не менше 5 років, повинні бути глибокі знання особливостей схожих проектів: від архітектури Web-процесів до супровідної документації, — а також досвід управління командою. По-друге, обов’язковий високорозвинений художній смак. По-третє, знадобиться і досвід роботи з SQL і базами даних.

А ось у компанію, що спеціалізується на розробці онлайн-ігор (браузерних MMORPG) потрібен талановий Senior Java Developer з досвідом роботи з Java/OOP від 3 років на зарплату від 28000 до 36000 гривень Працювати майбутньому співробітнику доведеться над проектом у жанрі MOBA з елементами RPG. Роботодавець спокушає ІТ-ішників масою цікавих задач, роботою у творчій команді професіоналів і можливістю повної реалізації.

Крім того, користуються популярністю і художники. Компанія-розробник онлайн-ігор шукає ведучого художника для роботи над новим проектом, браузерною МОBA грою. Кандидату знадобиться вміння швидко і якісно малювати від руки і на планшеті, а також впевнене володіння графічними 2D пакетами і 3D Max/Maya. Роботодавець спокушає роботою над перспективними проектами в затишному офісі з тренажерами, тенісним столом і настільним футболом.

 

Теги: Київ , робота