В партії дитячої суміші Nutricia - ботулізм

Маша Землянська
14 серпня 2013р. 9:38

Два види молочних сумішей компанії Nutricia, вироблені в Новій Зеландії з 21-го травня по 2-е серпня включно, можуть бути потенційно заражені збудником ботулізму. Про це повідомляє Росспоживнагляд. Компанія ж у відповідь зазначає: ці суміші не продаються в Росії.

За інформацією Міністерства первинних галузей Нової Зеландії Компанія Nutricia виявіла, що потенційно зараженими Clostridium botulinum є тільки наступні продукти в банках по 900 грамів:

- Nutricia Karicare Формула для немовлят 1 етап (для дітей з моменту народження до 6 місяців) - (Nutricia Karicare Infant Formula Stage 1), вироблені в період з 21-го травня по 2-е серпня 2013 року включно;

- Nutricia Karicare Gold + Перехідна формула 2 етап (для дітей від 6 місяців) (Nutricia Karicare Gold + Stage 2 Follow-onformula), вироблені в період з 21-го травня по 2-е серпня 2013 року включно.

До речі, компанія "Vitaco Health" опублікувала повідомлення до споживачів, що невелике число готових до вживання спортивних напоїв Aussie Bodies, при виробництві яких застосовується ультрависокої температурної обробка, містять сироватковий білок виробництва компанії Fonterra.

 

Теги: Київ , діти , іжа